Sγntαx
Po polsku
English
Zamiast CV
Łącza
Licznik znaków
Makra
TM na sprzedaż

Sprzedaż baz TM

Ważne informacje:

  1. Oferuję na sprzedaż wyłącznie własne bazy TM, bazy przekazane przez klientów są chronione i nie wprowadzam ich do obrotu
  2. nie sprzedaję całych baz TM, odfiltrowałem segmenty krótsze od 12 znaków i dłuższe od 60 lub 70 znaków (uniemożliwia to wyodrębnienie z nich całych dokumentów)
  3. data powstania danego segmentu została "wyzerowana" na 1970-01-01
  4. dane liczbowe oraz atrybuty segmentów dotyczące określonych klientów zostały zniekształcone
  5. nie tworzę precedensu w obrocie tego rodzaju treściami, patrz www.tmmarketplace.com
  6. Tutaj znajdziesz krótkie omówienie niektórych aspektów legalności obrotu bazami tłumaczeniowymi

Co zawierają bazy

Bazy zawierają sporą część moich tłumaczeń od 2001 do początku 2008 r. włącznie. Moje bazy w tym okresie dzieliłem na: BUS* (od business) - tłumaczenia ogólne i techniczne, w tym umowy, ale nieinformatyczne i nie telekomunikacyjne oraz IT* (informatyczne i telekomunikacyjne, w tym umowy dotyczące tych dziedzin).

Objętość i cena moich baz:

Nie zachęcam do kupowania "kota w worku", dlatego udostępniłem pliki do wglądu. UWAGA: pliki zawierają tylko stronę oryginału, z wykasowanym tłumaczeniem. Są to pliki tekstowe w formacie Wordfast TM, więc można je przeglądać w arkuszu kalkulacyjnym. Można je pobrać tutaj.

Każdą sprzedaż dokumentuję fakturą VAT. UWAGA: Nie gwarantuję, że w bazach nie ma jednostek zawierających błędy. Caveat emptor. Dostępny format baz to TMX, mogę również skonwertować na format pamięci tłumaczeniowej do Wordfasta Classic. Jeżeli jesteś zainteresowany(-a) zakupem bazy lub baz, proszę o kontakt

Ostatnio modyfikowano: 2013-08-25